اطلاعات خرید

هزینه ی بسته بندی و پست پیشتاز 20 هزار تومان می باشد و هزینه ارسالی بر اساس وزن کالا است .
بدین صورت که برای کالاهای بیش از 1دکیلوگرم ، به ازای هر کیلوگرم 1000 تومان به هزینه ارسال شما اضافه خواهد شد

اگر آدرس شما مربوط به قائم شهر باشد ، در همان روز ارسال میشود . برای تهران و سایر شهرستان ها بین الی روز کاری خواهد بود .
اگر زمان کافی ندارید با هماهنگی توسط اتوبوس بسته شما ارسال خواهد شد . فقط کافی است با پشتیبانی این مسئله را مطرح کرده و یا موقع تکمیل فرم سفارش ، در قسمت یادداشت ها ذکر کنید .

کالا قبل از ارسال توسط کادر مجرب فروشگاه تست شده و از سلامت کالا اطمینان درصدی به عمل می آید و هیچ گونه جای نگرانی نیست .
اگر با وجود این موضوع ، مشکلی پیش آمد میتوانید با ما در میان بگذارید . در این صورت هماهنگی های لازم جهت رضایت شما مشتری گرامی اقدامات لازم مبذول می گردد .

اطلاعات پرداخت

اگر در حین بازدید از فروشگاه ، کالایی را پسندید ، میتوانید آن را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید . شما با این کار می توانید آن کالا ها را در صفحه پیشخوان خود رصد کنید تا در صورت برخوردار شدن از تخفیف های هفتگی و ماهانه ی بابانوئل ، آن را بخرید .

شما میتوانید از طریق صفحه تماس با ما ، این مورد را با کارشناسان ما در میان بگذارید . همچنین کارشناسان ما در بخش پشتیبانی آنلاین همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند .

قبل از بسته بندی محصول می توانید آن سفارش را لغو کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق بخش پشتیبانی پیگیری بفرمایید .

پس از ثبت سفارش برای شما ایمیلی ارسال میشود . شما با وارد کردن آدرس ایمیل خود و نیز کدسفارشی که برای شما ارسال شده است در صفحه پیگیری سفارش ، وضعیت آن را ردیابی کنید .

جواب سوالتان را پیدا نکردید؟

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس مقابل سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.